Serwis drukarek

Serwis drukarek

Sprzęt uległ awarii? Masz problem z oprogramowaniem? A może zbliża się termin przeglądu technicznego? Serwis drukarek i etykieciarek w IBCS Poland to usługa, na którą zawsze możesz liczyć – nawet po upływie przewidzianej przez producenta gwarancji. Skontaktuj się z naszymi ekspertami – skorzystaj z możliwości fachowej naprawy, zdalnej pomocy technicznej lub usługi serwisu drukarek w siedzibie twojej firmy i miejscu instalacji drukarek w zakresie naprawy, konfiguracji czy przeglądu. Specjaliści IBCS Poland są do Twojej dyspozycji o każdej porze – nawet w weekendy i w godzinach nocnych. Dla Twojej wygody i zakłóconej pracy Twojej firmy!

Dlaczego warto skorzystać z serwisu drukarek w IBCS Poland? Dzięki bogatej wiedzy technicznej
i doświadczeniu, stawiamy trafne diagnozy i dobieramy najodpowiedniejsze rozwiązania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w biznesie nie ma miejsca na awarie. Każda usterka niesie ze sobą ryzyko opóźnień, przestojów i strat – finansowych, wizerunkowych i w relacjach z klientami. Naszym priorytetem jest więc szybkie działanie bez uszczerbku na jakości. Sprawnie realizujemy wszystkie zlecenia serwisowe, zapewniając najwyższą jakość usług serwisu drukarek. Zapewniamy kompleksowe wsparcie dla urządzeń biurkowych, przemysłowych i mobilnych, etykieciarek, drukarek kodów, kart i plakietek, realizowanych w miejscu ich instalacji lub serwisie centralnym. Służymy pomocą w razie wszelkich pytań i wątpliwości – również zdalnie, w ramach kontraktu serwisowego ibcsPomoc.

Serwis drukarek przemysłowych

Serwis drukarek przemysłowych to usługa skierowana do osób korzystających z urządzeń przeznaczonych do druku średnio- i wysokonakładowego. Drukarki tego typu, choć stworzone z myślą
o wysokiej wytrzymałości i niezawodnym działaniu przez długi czas, nawet przy ciągłej, intensywnej eksploatacji, również wymagają okresowych przeglądów.

Z reguły, zaleca się ich wykonywanie co około 6 miesięcy. Wszystko jednak zależy od konkretnego producenta i modelu, a także sposobu wykorzystywania sprzętu. Jeśli jest on dodatkowo wystawiony na działanie niekorzystnych czynników, jak skrajnie wysoka lub niska temperatura, bardzo suche lub wilgotne powietrze, bądź też bliski kontakt z chemikaliami – zaleca się korzystać z serwisu drukarek przemysłowych częściej, by zawczasu wymienić najbardziej obciążone elementy lub dokonać mniejszych napraw i tym samym zapobiec niespodziewanej awarii. Warto o tym pamiętać także w przypadku innych urządzeń – drukarek biurkowych, mobilnych czy etykieciarek. Na szybki serwis drukarek możesz liczyć w IBCS Poland – również w weekendy, dni wolne i niedziele niehandlowe.

Serwis etykieciarek

Każde urządzenie, nawet te pozornie nie do zdarcia jak aplikatory etykiet, także może wymagać serwisowania. Serwis etykieciarek w IBCS Poland to usługa, z której, jak w przypadku drukarek, możesz skorzystać zarówno w ramach gwarancji, jak i okresie pogwarancyjnym. Mniejsze czy większe usterki mogą w końcu zdarzyć się w każdej chwili – zwłaszcza, jeśli sprzęt jest intensywnie użytkowany. Skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub za pośrednictwem strony, niezależnie od rodzaju problemu, z jakim mierzysz się w przypadku swojego urządzenia. Skorzystaj z usługi w siedzibie IBCS Poland, zdalnie – w ramach ibcsPomoc lub umów się na serwis etykieciarki w swojej firmie
w dogodnym dla Ciebie terminie.

Serwis drukarek kodów i etykiet

Nowoczesne etykieciarki, drukarki etykiet, kart i plakietek to urządzenia funkcjonalne i wytrzymałe. Aby jednak mogły należycie wywiązywać się ze swoich zadań, wymagają okresowych przeglądów technicznych – zwłaszcza, jeśli są użytkowane niemal codziennie i to przez całą dobę. Z usług przeglądu możesz skorzystać w ramach naszego serwisu drukarek kodów i etykiet oraz innych urządzeń –zakupionych w IBCS Poland, tych objętych kontraktem serwisowym, gwarancją oraz dla pozostałego sprzętu – na atrakcyjnych warunkach cenowych.

W serwisie drukarek i etykieciarek, oprócz przeglądu technicznego zapewniamy wsparcie również w zakresie czyszczenia, konserwacji i kalibracji urządzeń, oprogramowania, przy obsłudze logistycznej
i raportowaniu oraz w razie konieczności przeprowadzenia większych napraw.

Serwis drukarek etykiet, kodów, etykieciarek i innych sprzętów obejmuje urządzenia różnych producentów – między innymi Zebra, Unitech, Honeywell czy Motorola. Już dziś skontaktuj sięz naszymi specjalistami pod numerem (18) 44 00 778 lub wyślij maila na adres serwis@ibcs.pl.