Wypożyczenia urządzeń

Wypożyczenia urządzeń

 

Urządzenia powstały w celu usprawnienia naszej pracy. Usługa wypożyczenia urządzeń w IBCS Poland z kolei po to, byś mógł zawsze z nich skorzystać – nawet wtedy, gdy obecnie nie masz środków na ich zakup lub korzystasz ze sprzętu na tyle sporadycznie, że po prostu Ci się to nie opłaca.

Jeśli w Twojej firmie zaszła potrzeba jednorazowego skorzystania z terminalu mobilnego lub drukarki etykiet, poszerzenia zaplecza technicznego, nadszedł okres zwyżkowy bądź też któryś ze sprzętów uległ awarii, nie zwlekaj – skontaktuj się z nami i skorzystaj z usługi wypożyczenia urządzeń na czas, jaki jest Ci niezbędny.

Utrzymujemy w stałej gotowości pulę najbardziej popularnych terminali mobilnych z czytnikiem kodów kreskowych i drukarek etykiet z kodem kreskowym. Dzięki temu sprzęt ten jest dostępny praktycznie od ręki!

 

Wypożyczanie terminali     

 

Dzisiejsze firmy muszą dynamicznie reagować na zmiany i elastycznie dopasowywać się do otoczenia. Wypożyczanie terminali w IBCS Poland to usługa, która odpowiada na potrzeby współczesnych przedsiębiorstw, pozwalając im na zachowanie płynności w realizacji zadań oraz sprawnego przebiegu procesów produkcyjnych i logistycznych.

Nadszedł okres zwyżkowy i potrzeba tymczasowego poszerzenia obecnego zaplecza technicznego? Sprzęt uległ awarii, lecz ograniczone środki finansowe blokują Cię przed zakupem? Rozwiązaniem Twoich problemów jest usługa wypożyczania terminali. Zapomnij o konieczności inwestycji dużych środków. Nie obciążaj firmy dodatkowymi kosztami utrzymywania sprzętu, z którego i tak korzystasz tylko kilka razy do roku. Niezależnie od rozmiarów Twojego biznesu czy też branży, którą się zajmujesz, możesz liczyć na wsparcie IBCS Poland i szerokiego zaplecza naszych urządzeń, gotowych do natychmiastowego rozpoczęcia pracy dla Ciebie.

 

Wypożyczenie terminali na inwentaryzację

 

Wypożyczenie terminali na inwentaryzację to jedna z bardziej popularnych usług w ramach naszej oferty. Inwentaryzacja to nie w końcu tylko obowiązkowy z litery prawa element rachunkowości przedsiębiorstwa, ale też istotny proces dla zachowania prawidłowości obrotu majątkowego. Ręcznie jej przeprowadzanie to proces niesłychanie praco- i czasochłonny – zwłaszcza w przypadku dużych przedsiębiorstw. Wsparcie urządzeń elektronicznych jest więc nieocenione.

Wypożyczenie terminali na inwentaryzację pozwala na znacznie szybsze i łatwiejsze doprowadzenie do końca całego procesu bez konieczności wydawania środków na zakup sprzętu, a w dalszej kolejności – również jego utrzymywanie.

Jeśli w Twojej firmie również nie zachodzi potrzeba posiadania na co dzień zaplecza sprzętu audio ID i nie chcesz wydawać niepotrzebnie zasobów finansowych na zakup urządzeń, które później będą w dużej mierze tylko zalegać nieużywane na przestrzeni sklepowej lub magazynowej – skontaktuj się z nami już dziś! Nasi specjaliści pomogą dobrać najbardziej odpowiadający Twojej firmie sprzęt, konfigurując go wedle Twoich oczekiwań i potrzeb. Dzięki temu, pracę ze sprzętem możesz rozpocząć praktycznie od zaraz. W razie ewentualnych problemów lub wątpliwości w okresie wypożyczenia urządzeń, usługa Helpdesk pozostaje do Twojej dyspozycji – i to zupełnie za darmo!

Korzyści z wypożyczenia sprzętu:

  • jeśli korzystasz z urządzeń automatycznej identyfikacji sporadycznie to zdecydowanie tańszym rozwiązaniem będzie wypożyczenie niezbędnego sprzętu,
  • oszczędność czasu – natychmiastowe rozpoczęcie pracy z wypożyczonym urządzeniem jest możliwe, dzięki uprzedniemu zleceniu jego skonfigurowania i przygotowania do działania,
  • zachowanie ciągłości pracy – w przypadku awarii urządzeń istotne jest zminimalizowanie jej wpływu na bieżącą pracę przedsiębiorstwa, dlatego też oferujemy skorzystanie na czas naprawy ze sprzętu zastępczego,
  • profesjonalna pomoc specjalistów – nasi technicy są do dyspozycji, usługa Helpdesk jest wliczona w koszt wypożyczenia.