Skup terminali

Skup terminali

Nieużytkowane zasoby sprzętowe w firmie to utrata kapitału. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, wprowadziliśmy do naszej oferty skup terminaliusługę, dzięki której szybko, wygodne i bez wysiłku spieniężysz niepotrzebne Ci urządzenia, zyskując zastrzyk gotówki dla swojego biznesu.

Zapomnij o wystawianiu ogłoszeń, rozmowach z potencjalnymi nabywcami, kosztach składowania czy utylizacji. Nie trać czasu i pieniędzy – skorzystaj ze skupu terminali z IBCS Poland.

Oferujemy wykup przestarzałych generacyjnie modeli i poleasingowych. Skupujemy urządzenia w dowolnych ilościach od różnych producentów – wśród nich między innymi Zebra, Honeywell, Motorola, Intermec czy Symbol. Już dziś skontaktuj się z naszymi specjalistami i poznaj wycenę swojego urządzenia!

Skup terminali używanych

Zainwestowałeś w firmę i niedawno dokonałeś wymiany starego sprzętu na nowy? Posiadasz kilka niesprawnych egzemplarzy, które tylko kurzą się i zajmują miejsce w magazynie? A może czeka Cię utylizacja większej liczby urządzeń?

Rozwiązaniem Twoich problemów jest skup terminali używanych. Jest to usługa, na którą decyduje się coraz większa liczba małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Jakie korzyści przekonują właścicieli firm do skorzystania z tego typu oferty?

Przede wszystkim możliwe staje się odzyskanie części kapitału finansowego. Ten z kolei można przeznaczyć na odnowienie sprzętowych zasobów, czy też inne inwestycje w firmie, pomniejszając tym samym poniesione wydatki. Odkup terminali używanych to także sposób na zyskanie wolnej przestrzeni magazynowej i uniknięcie kosztów związanych ze składowaniem sprzętu w firmie. Ponadto, usługa rozwiązuje problem utylizacji urządzeń, a tym samym kolejnych, dodatkowych wydatków. Warto dodać, że jest ona obowiązkowa i usankcjonowana unijną dyrektywą.

Skup terminali Zebra

Wyrzucanie starych urządzeń jest nie tylko prawnie zabronione, ale wręcz nieopłacalne. Nieużywany sprzęt to bowiem źródło dodatkowej gotówki, którą warto spieniężyć. Nie jest to ani trudne, ani czasochłonne – wystarczy skontaktować się z naszymi specjalistami!

W oddziałach IBCS Poland prowadzimy skup terminali Zebra, Honeywell, Symbol, Motorola oraz Intermec. Nie ma dla nas znaczenia rodzaj czy konfiguracja sprzętu. Oferujemy odkup różnych modeli, zarówno nowych, jak i tych przestarzałej generacji.

Skontaktuj się z nami już dziś i uzyskaj więcej informacji na temat usługi skupu terminali Zebra. Zapewniamy uczciwe wyceny, zgodne z wartością rynkową sprzętu i jego technicznym stanem oraz gotówkę od ręki! Posiadasz na stanie niesprawne urządzenia? Nie wiesz, co z nimi zrobić? Oddaj go nam – przyjmiemy go i zutylizujemy całkowicie za darmo!

Gdzie sprzedać terminale

Gdzie sprzedać terminale? W IBCS Poland zajmujemy się nie tylko wdrażaniem rozwiązań informatycznych optymalizujących procesy logistyczne w firmach. Oferujemy możliwość odsprzedania niepotrzebnego sprzętu, a także nabycia używanych urządzeń po wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Są to w pełni sprawne, zaktualizowane systemowo lub modułowo sprzęty. Ich jakość poświadczona jest licznymi testami, jakim poddajemy serwisowane egzemplarze przed dopuszczeniem ich do powtórnego użytku. Co ważne, naprawa terminali dbywa się wyłącznie przy wykorzystaniu oryginalnych części z udziałem najlepszych ekspertów.

Skup i sprzedaż terminali używanych uzupełniają w naszej ofercie usługi serwisowe. Nasi specjaliści posiadają rozległą wiedzę i lata doświadczeń, co pozwala nam stawiać szybkie i trafne diagnozy. Decydując się na serwis terminali w naszej firmie nie musisz długo czekać na naprawę, dzięki czemu Twoja firma może błyskawicznie wrócić do pełnej sprawności.

Przyjedź do wybranego oddziału lub skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie – nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania!