Serwis terminali

Serwis terminali

Terminale. Praktyczne urządzenia cenione za niezawodność i wytrzymałość. Czasem jednak nawet one potrzebują wsparcia. Serwis terminali w IBCS Poland to usługa, dzięki której w razie wystąpienia technicznego problemu, mniejszej lub większej awarii sprzętu czy też błędów w oprogramowaniu, nie musisz obawiać się utraty ciągłości działania firmy, opóźnień lub przestojów w realizacji zleceń oraz strat z nich wynikających. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszymi specjalistami, opiszesz swój problem i umówisz w dogodnym dla Ciebie terminie na wizytę. Działamy przez cały tydzień, także w weekendy i w godzinach nocnych. Wszystko po to, by nie zakłócać rytmu działania Twojego przedsiębiorstwa i natychmiast przywrócić Twój sprzęt do pełnej sprawności.

Swoją ofertę kierujemy do wszystkich przedsiębiorców – zarówno tych korzystających z urządzeń mobilnych, jak i wózkowych. Działasz w branży logistycznej? Zajmujesz się produkcją? A może prowadzisz firmę kurierską, placówkę handlową lub zarządzasz całą siecią? Niezależnie od tego, gdzie, jak i w jakim celu korzystasz z urządzeń, możesz liczyć na wsparcie naszych techników w zakresie działań gwarancyjnych i pozagwarancyjnych. Specjalizujemy się w serwisie nowoczesnych terminali mobilnych i wózkowych różnych producentów – w tym marki Zebra, Honeywell, Unitech, Datalogic – ale też starszych generacyjnie urządzeniach, jak terminale Motorola.

W ramach serwisu terminali w IBCS Poland możesz dokonać:

  • przeglądu technicznego – w naszym serwisie lub Twojej firmie. W przypadku intensywnego użytkowania, korzystania lub przechowywania sprzętu w trudnych warunkach (np. w skrajnie niskiej lub wysokiej temperaturze, środowisku wilgotnym lub o zbyt suchym powietrzu) zaleca się jego częstsze wykonywanie. To pozwala nie tylko na uniknięcie niespodziewanej awarii, ale także zachowanie optymalnej jakości pracy urządzenia.
  • naprawy – przeprowadzanej wyłącznie przez wykwalifikowanych specjalistów z bogatą wiedzą i doświadczeniem,
  • konfiguracji po naprawie – tak, aby sprzęt i jego oprogramowanie jak najlepiej odpowiadały na potrzeby Twojego biznesu, optymalizowały przebieg firmowych procesów i ułatwiały pracę.

Na co możesz liczyć, decydując się na serwis terminali w IBCS Poland? Czekają na Ciebie:

  • profesjonalna pomoc najlepszych specjalistów – jakość pracy potwierdzona licznymi rekomendacjami,
  • atrakcyjna oferta serwisowa:
    • serwis terminali mobilnych i wózkowych dla urządzeń kupionych w IBCS Poland i objętych standardową gwarancją, kontraktem serwisowym lub będących już po gwarancji
    • serwis terminali mobilnych i wózkowych dla urządzeń zakupionych u innego partnera handlowego objętych standardową gwarancją z wykupionym kontraktem serwisowym lub będących już po gwarancji
  • szybkie działanie w dogodnym terminie – dzięki czemu nie musisz obawiać się przerwania ciągłości pracy, opóźnień i przestojów oraz wynikających z nich strat – finansowych, wizerunkowych i w relacjach z klientami,

Serwis terminali w IBCS Poland – czyli fachowe wsparcie od strony technicznej dla Twojego biznesu. Urządzenie uległo awarii? Masz problem z oprogramowaniem? A może chcesz dokonać przeglądu technicznego swoich urządzeń? Już dziś skontaktuj się z naszymi specjalistami pod numerem (18) 44 00 778 lub wyślij maila na adres: serwis@ibcs.pl. Postaw na profesjonalny i bezpieczny serwis terminali w IBCS Poland!