Okresowe przeglądy techniczne

Okresowe przeglądy techniczne

 

Zasoby sprzętowe to dziś podstawa sprawnego funkcjonowania wielu firm. Okresowe przeglądy techniczne oferowane przez IBCS Poland pozwalają utrzymać je w należytej kondycji. Dzięki temu, możliwe staje się znaczne zredukowanie ryzyka wystąpienia awarii i zaburzenia pracy przedsiębiorstwa – jego procesów produkcyjnych czy logistycznych – a przez to wyeliminowanie nieprzewidzianych przestojów, przekładających się na satysfakcję klientów, kondycję finansową firmy oraz jej pozycję na rynku.

 

Skorzystanie z okresowych przeglądów technicznych jest najtańszą formą przedłużenia okresu bezawaryjnej eksploatacji urządzeń i infrastruktury sieciowej. To skuteczny sposób na wydłużenie żywotności zasobów sprzętowych firmy, a tym samym podtrzymanie ich optymalnej jakości pracy. Odstęp pomiędzy kolejnymi przeglądami zależy od rodzaju urządzenia i intensywności jego eksploatacji, wymagań, co do jakości jego pracy oraz warunków, w jakich sprzęt jest przechowywany. Zgodnie z zaleceniami większości producentów, okresowe przeglądy techniczne należy wykonywać minimum co 6 miesięcy.

 

Usługa szczególnie polecana jest użytkownikom drukarek etykiet i kart plastikowych, elementów automatyki przemysłowej oraz bezprzewodowych sieci WLAN. Może być realizowana w siedzibie Klienta lub w serwisie IBCS Poland. Świadczymy ją w czasie dogodnym dla Ciebie terminie – również w weekendy i w godzinach nocnych, tak, aby nie zakłócać normalnego rytmu pracy Twojego przedsiębiorstwa.

 

Okresowe przeglądy techniczne drukarek ZEBRA

 

W ramach usługi, w IBCS Poland realizujemy między innymi okresowe przeglądy techniczne drukarek ZEBRA. Należy mieć na uwadze, że nawet urządzenia tak wysokiej klasy, kiedy tylko są poddane ciągłej, intensywnej eksploatacji, mogą szybciej ulec awarii, a przez to narazić firmę na znaczne straty. Ryzyko pojawienia się usterki wzrasta także w momencie pracy w wymagających warunkach, tj. zmiennej i skrajnej temperaturze, dużym zapyleniu, wilgoci czy nadmiernym wysuszeniu powietrza.

Przeprowadzając usługę okresowego przeglądu technicznego drukarek ZEBRA, nasi specjaliści podejmą prace w zakresie czyszczenia, konserwacji oraz kalibracji Twojego urządzenia.

 

W celu wyeliminowania ryzyka awarii newralgicznych dla sprawnego funkcjonowania przedsiębiorstwa urządzeń, a tym samym zaoszczędzenia jego zasobów czasowych i finansowych, polecamy skorzystać z kompleksowej formy wsparcia. Oferujemy okresowe przeglądy techniczne drukarek, ale też diagnostykę innych sprzętów – terminali lub pozostałych istotnych ogniw w systemie automatyki przemysłowej firmy, a także elementów sieci bezprzewodowych WLAN.

 

Już teraz zachęcamy do zapoznania się z ofertą IBCS Poland i wyboru rozwiązania najbardziej odpowiadającego potrzebom Twojej firmy. Skontaktuj się z naszymi specjalistami i umów na dogodny dla Ciebie termin – pamiętaj, że jesteśmy do Twojej dyspozycji również w weekendy, a nawet w godzinach nocnych! Zapraszamy do kontaktu!